Наша компанія «Інтер'єр Скло» Український виробник душових перегородок із загартованого скла.
Для виготовлення душових виробів застосовується високоякісне скло завтовшки 8 мм. марки М1, скло є екологічно чистим матеріалом, що не виділяє і не накопичує шкідливих речовин.
Для ударостійкості скло загартовують у печі ProE 2136-CTA-20 фірми Tamglass, загартоване скло вп'ятеро міцніше від звичайного, стійкість 500 кг/см2 не боїться побутових ударів, що є безпечним для здоров'я оточення. Гарантійний термін експлуатації скла становить не менш ніж 20 років.
. Щоб закріпити скло до стіни та підлоги (піддон, бортик) використовується профіль з анодованим покриттям (колір сатин), що додасть жорсткості та герметичності Вашій конструкції.
Душова перегородка стаціонарна (не поворотна).
|
Розмір (см):
|
Прозоре |
Матове |
Матовий |
Бронза |
графіт |
|
200х40 |
4400 грн. |
6200 грн. |
6900 грн. |
6900 грн. |
6900 грн. |
|
200х50 |
4700 грн. |
6500 грн. |
7200 грн. |
7200 грн. |
7200 грн. |
|
200х60 |
5000 грн. |
6800 грн. |
7500 грн. |
7500 грн. |
7500 грн. |
|
200х70 |
5300 грн. |
7100 грн. |
7800 грн. |
7800 грн. |
7800 грн. |
|
200х80 |
5600 грн. |
7400 грн. |
8100 грн. |
8100 грн. |
8100 грн. |
|
200х90 |
5900 грн. |
7700 грн. |
8400 грн. |
8400 грн. |
8400 грн. |
|
200х100 |
6200 грн. |
8000 грн. |
8700 грн. |
8700 грн. |
8700 грн. |
|
200х110 |
6500 грн. |
8300 грн. |
9000 грн. |
9000 грн |
9000 грн |
|
200х120 |
6800 грн. |
8600 грн. |
9300 грн. |
9300 грн . |
9300 грн . |
Рекомендується встановлювати штангу жорсткості за ширини перегородки від 500 мм. + 1000 грн.

Комплектація
- скло 1 шт. (вибраного розміру) ;
- профіль 2 шт;
- кріпильні елементи (саморіз, корок м6);
— силіконовий герметик прозорий 1 шт. (280 мл).
Гарантія 12 місяців.
Якщо не знайшли свій розмір, не турбуйтеся, виготовимо індивідуально для Вас.
Доставка Новою поштою по всій Україні.
За докладною інформацією звертайтеся з нами 050-189-72-06 Viber
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип огорожі, перегородки | Для душа |
| Форма огорожі | Прямокутна |
| Кількість секцій | 1 |
| Матеріал огорожі | Скло |
| Товщина стінки | 8 мм |
| Конструкція жорстких шторок | Комбінована |
| Матеріал профілю | Алюміній |
| Колір профілю | Сатин (матовий) |
| Наявність дверей | Ні |
| Антиплаговое покриття | Так |
| Вага | 40 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип скла | Прозоре |
| Колір скла | Безбарвний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Висота | 2000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Інтер'єр скло |
| Спосіб відкриття | глуха |
| Спосіб установки | на піддон, на підлогу |
- Ціна: від 4 400 ₴









