Скляні двері для душу.
Стандартні розміри дверей у наявності.
Двері для душу виготовляються із загартованого скла 8 мм (безпечне скло), скло європейського виробника.
Складається з двостулкових дверей, до комплекту комплекту входить фурнітура з неіржавкої сталі.
А також виготовляємо двері індивідуальними розмірами.
|
Розмір дверей см. |
Стекло прозоре | Стекло матове |
Скло прозоре з художнім малюнком або матовою смугою (інтим зона). |
Скло графіт, сірий колір. |
Скло бронза, коричневий колір. |
|
200 - 50 |
8500 грн | 11000 грн | 12000 грн | 12000 грн | 12000 грн |
|
200 -60 |
8800 грн | 11300 грн | 12300 грн | 12300 грн | 12300 грн |
|
200 - 70 |
9100 грн | 11600 грн | 12600 грн | 12600 грн | 12600 грн |
|
200 - 80 |
9400 грн | 11900 грн | 12900 грн | 12900 грн | 12900 грн |
За докладною інформацією звертайтеся Viber 050-189-72-06
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип огорожі, перегородки | Для душа |
| Спосіб установки | На піддон |
| Форма огорожі | Прямокутна |
| Спосіб відкриття | Розпашна |
| Матеріал огорожі | Скло |
| Товщина стінки | 8 мм |
| Поверхня огорожі | Матова, Прозора, З візерунками |
| Конструкція жорстких шторок | Комбінована |
| Матеріал профілю | Алюміній |
| Наявність дверей | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 1900 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | insteklo |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 8 500 ₴



