Наша компанія виготовляє, доставляється, встановлює скляні шторки із загартованого скла (безпечне скло) — завжди в наявності та під замовлення за індивідуальними розмірами.
Також виготовляємо душові кабіни, душові перегородки, скляні двері стандартних і нестандартних розмірів.
Для виготовлення душових виробів застосовується високоякісне скло завтовшки 8 мм. марки М1, скло є екологічно чистим матеріалом, що не виділяє і не накопичує шкідливих речовин.
Для ударостійкості скло загартовують у печі загартоване скло вп'ятеро міцніше від звичайного, стійкість 500 кг/см2 не боїться сильних побутових ударів, що є безпечним для здоров'я оточення. Гарантійний термін експлуатації скла становить не менш ніж 20 років.
Вироби компанії мають широкий попит на території України.
СТЕКЛЯННА ШТОРКА НА ВАННУ (НЕ ПІДВИЖНА).
Щоб закріпити скло до стіни та на борт ванної використовується профіль з анодованим покриттям, що додасть жорсткості та герметичності Вашій конструкції.
Рекомендується встановлювати штангу жорсткості.
Штанга жорсткості призначена для надання додаткової жорсткості скляної конструкції (перегородки). Вартість комплекту штанги жорсткості (стабілізаційна штанга) з неіржавкої сталі - 1000 грн.
Комплектація штанги жорсткості:
- конектор кут 45*стіна — труба 1 шт.;
- конектор скло — труба 1 шт.;
- труба 0.5 метр.
|
Комплектація скляної шторки ( стаціонарного встановлення):
- скло 1 шт. (вибраного розміру) ;
- профіль 2 шт;
- кріпильні елементи (саморіз, корок м6);
— силіконовий герметик прозорий 1 шт. (280 мл).
Гарантія 12 місяців.
Якщо не знайшли свій розмір, не турбуйтеся, виготовимо індивідуально для Вас.
Доставка Новою поштою по всій Україні.
Для докладної інформації Зв'яжіть із нами по тілу. 050-189-72-06 viber
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Скло |
| Висота | 140 см |
| Комплектація кільцями | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Основні атрибути | |
| Спосіб відкриття | Нерухома |
| Матеріал огорожі | Скло |
| Спосіб установки | На ванну |
| Товщина стінки | 8 мм |
| Тип огорожі, перегородки | Для ванної |
| Конструкція жорстких шторок | Комбінована |
| Матеріал профілю | Алюміній |
| Форма огорожі | Прямокутна |
| Кількість секцій | 1 |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Вага | 15 кг |
| Колір профілю | Срібло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | insteklo |
| Колір | прозора |
| Поверхня огорожі | гладка |
| Ширина | 40 |
- Ціна: від 3 800 ₴










