СТЕКЛЯНА ПЕРЕГОРОДКА В ВАННУ КОМНАТУ ІДЕАЛЬНЕ РЕШЕННЯ
Скляна перегородка у ванну кімнату застосовується в таких ситуаціях — якщо необхідно поділити кімнату на зони, візуально не зменшуючи її, і для пристрій душу. В обох варіантах скляні перегородки являють собою гарне рішення для приміщення з погляду дизайну та функціоналу. Скляні перегородки зберігають візуальну цілісність ванної кімнати. Скляні перегородки вважаються надійними та безпечними. Під час виробництва скляних перегородок скло загартовують у печі за високих температур, що стеклу надає міцності вп'ятеро вище, ніж звичайне скло. Скло загартоване — це Безпечне скло!
Скляна перегородка з матового скла 200-120 см.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
висота — 200 см ШИРИНА — 120 см ТОЛЩИНА - 8 мм
КОМПЛЕКТАЦІЯ (кріпеж для встановлення перегородки): - профіль алюмінієвий анодований — 2 шт.; - корок М6, саморіз — 1 комплект; - силіконовий герметик Ceresit Sanitary CS 15 280 мл. прозорий — 1 шт.
Щоб закріпити скло до стіни та підлоги (піддон, бортик) використовується профіль з анодованим покриттям (колір сатин), що додасть жорсткості та герметичності Вашій конструкції.
Рекомендується додатково — встановити штангу жорсткості (стабілізаційна штанга) для надання додаткової жорсткості скляній конструкції.
ШТАНГА ЖОРСТКОСТІ ДВУХ ДІДІВ



Якщо не знайшли свій розмір, не турбуйтеся, виготовимо індивідуально для Вас.
Доставка Новою поштою по всій Україні.
За докладною інформацією звертайтеся з нами
050-189-72-06 Viber
067-795-85-72
Також виготовляємо душові кабіни із загартованого скла 8 мм.
Перегородки для душу Українського виробника "Інтер'єр Скло" не поступайтеся за якістю імпортним аналогам, навіть перевершуємо!
Made in Ukaine
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ceresit |
| Тип огорожі, перегородки | Для душа |
| Спосіб установки | На піддон |
| Форма огорожі | Прямокутна |
| Спосіб відкриття | Нерухома |
| Кількість секцій | 1 |
| Матеріал огорожі | Скло |
| Товщина стінки | 8 мм |
| Конструкція жорстких шторок | Комбінована |
| Матеріал профілю | Алюміній |
| Колір профілю | Сатин (матовий) |
| Наявність дверей | Ні |
| Вага | 46 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип скла | Матове |
| Колір фурнітури | Хром глянцевий |
| Комплектація | |
| Жорсткі шторки | Так |
| Піддон | Ні |
| Роликовий механізм | Ні |
| Гачки для розсувної системи | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Висота | 2000 мм |
- Ціна: 8 600 ₴






