СТЕКЛЯНА ПЕРЕГОРОДКА В ВАННУ КОМНАТУ ІДЕАЛЬНЕ РЕШЕННЯ
Скляна перегородка у ванну кімнату застосовується в таких ситуаціях — якщо необхідно поділити кімнату на зони, візуально не зменшуючи її, і для пристрій душу. В обох варіантах скляні перегородки є гарним рішенням для приміщення з погляду дизайну та функціоналу. Скляні перегородки зберігають візуальну цілісність ванної кімнати. Скляні перегородки вважаються надійними та безпечними. Під час виробництва скляних перегородок скло загартовують у печі за високих температур, що стеклу надає міцності вп'ятеро вище, ніж звичайне скло. Скло загартоване — це Безпечне скло!
Скляна перегородка з матового скла 200-70 см.
ХАРАКТЕРИСТИКИ: висота — 200 см ШИРИНА — 70 см ТОЛЩИНА - 8 мм
КОМПЛЕКТАЦІЯ (кріпеж для встановлення перегородки): - профіль алюмінієвий анодований 2 шт.; - корок М6, саморіз 1 комплект; - силіконовий герметик Ceresit Sanitary CS 15 280 мл. прозорий — 1 шт.
Щоб закріпити скло до стіни та підлоги (піддон, бортик) використовується профіль з анодованим покриттям (колір сатин), що додасть жорсткості та герметичності Вашій конструкції.
Рекомендується додатково — встановити штангу жорсткості (стабілізаційна штанга) для надання додаткової жорсткості скляній конструкції.
ШТАНГА ЖОРСТКОСТІ ДВУХ ДІДІВ



Якщо не знайшли свій розмір, не турбуйтеся, виготовимо індивідуально для Вас.
Доставка Новою поштою по всій Україні.
За докладною інформацією звертайтеся з нами
050-189-72-06 Viber
067-795-85-72
insteklo@instagram Фото-відео огляд наших робіт
Також виготовляємо душові кабіни із загартованого скла 8 мм.
Перегородки для душу Українського виробника "Інтер'єр Скло" не поступайтеся за якістю імпортним аналогам, навіть перевершуємо!
Made in Ukaine
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Товщина стінки | 8 мм |
| Спосіб установки | На піддон |
| Матеріал огорожі | Скло |
| Колір скла | Безбарвний |
| Колір фурнітури | Хром глянцевий |
| Спосіб відкриття | Нерухома |
| Форма огорожі | Прямокутна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір профілю | Сатин (матовий) |
| Тип огорожі, перегородки | Для душа |
| Конструкція жорстких шторок | Комбінована |
| Стан | Новий |
| Матеріал профілю | Алюміній |
| Вага | 28 кг |
| Тип скла | Матове |
| Кількість секцій | 1 |
| Виробник | Ceresit |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 8 мм |
| Довжина | 700 мм |
| Висота | 2000 мм |
- Ціна: 8 800 ₴






