Наша компанія «Інтер'єр Скло» Український виробник душових перегородок із загартованого скла.
Для виготовлення душових виробів застосовується високоякісне скло завтовшки 8 мм. марки М1 (ГОСТ 11190), скло є екологічно чистим матеріалом, що не виділяє і не накопичує шкідливих речовин.
Для ударостійкості скло загартовують у печі ProE 2136-CTA-20 фірми Tamglass, загартоване скло вп'ятеро міцніше від звичайного, стійкість 500 кг/см2 не боїться побутових ударів, що є безпечним для здоров'я оточення. Гарантійний термін експлуатації скла становить не менш ніж 20 років.
Щоб закріпити скло до стіни та підлоги (піддон, бортик) використовується профіль з анодованим покриттям (колір сатин), що додасть жорсткості та герметичності Вашій конструкції.
Душова перегородка стаціонарна (не поворотна).
|
Розмір (см):
|
Прозоре |
Матове |
Матовий |
Бронза |
Графіт |
|
200х40 |
5400 грн. |
7900 грн. |
8900 грн. |
8900 грн. |
8900 грн. |
|
200х50 |
5700 грн. |
8200 грн. |
9200 грн. |
9200 грн. |
9200 грн. |
|
200х60 |
6000 грн. |
8500 грн. |
9500 грн. |
9500 грн. |
9500 грн. |
|
200х70 |
6300 грн. |
8800 грн. |
9800 грн. |
9800 грн. |
9800 грн. |
|
200х80 |
6600 грн. |
9100 грн. |
10100 грн. |
10100 грн. |
10100 грн. |
|
200х90 |
6900 грн. |
9400 грн. |
10400 грн. |
10400 грн. |
10400 грн. |
|
200х100 |
7200 грн. |
9700 грн. |
10700 грн. |
10700 грн. |
10700 грн. |
|
200х110 |
7500 грн. |
10000 грн. |
11000 грн. |
11000 грн |
11000 грн |
|
200х120 |
7800 грн. |
10300 грн. |
11300 грн. |
11300 грн . |
11300 грн . |
Рекомендується встановлювати штангу жорсткості за ширини перегородки від 500 мм.
Штанга жорсткості призначена для надання додаткової жорсткості скляної конструкції (перегородки). Вартість комплекту штанги жорсткості (стабілізаційна штанга) з неіржавкої сталі - 1000 грн.
Комплектація штанги жорсткості:
- конектор стіна — труба 1 шт.;
- конектор скло — труба 1 шт.;
- труба 1 метр.
Комплектація скляної перегородки:
- скло 1 шт. (вибраного розміру) ;
- профіль 2 шт;
- кріпильні елементи (саморіз, корок м6);
— силіконовий герметик прозорий 1 шт. (280 мл).
Гарантія 12 місяців.
Якщо не знайшли свій розмір, не турбуйтеся, виготовимо індивідуально для Вас.
Доставка Новою поштою по всій Україні.
За докладною інформацією звертайтеся з нами 050-189-72-06 Viber
Також виготовляємо душові кабіни із загартованого скла 8 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип огорожі, перегородки | Для душа |
| Форма огорожі | Прямокутна |
| Кількість секцій | 1 |
| Товщина стінки | 8 мм |
| Конструкція жорстких шторок | Комбінована |
| Матеріал профілю | Алюміній |
| Колір профілю | Срібло |
| Наявність дверей | Ні |
| Антиплаговое покриття | Ні |
| Вага | 30 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип скла | Прозоре |
| Колір скла | Безбарвний |
| Колір фурнітури | Хром глянцевий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1000 мм |
| Висота | 2000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Інтер'єр скло |
| Поверхня огорожі | гладка, матова, з малюнком |
| Спосіб відкриття | глуха |
| Матеріал огорожі | Скло загартоване, профіль, фурнітура з нержавіючої сталі |
| Спосіб установки | на піддон, на підлогу |
- Ціна: від 5 400 ₴




