СТЕКЛЯНА ПЕРЕГОРОДКА В ВАННУ КОМНАТУ ІДЕАЛЬНЕ РЕШЕННЯ
Скляна перегородка у ванну кімнату застосовується в таких ситуаціях — якщо необхідно поділити кімнату на зони, візуально не зменшуючи її, і для пристрій душу. В обох варіантах скляні перегородки є гарним рішенням для приміщення з погляду дизайну та функціоналу. Скляні перегородки зберігають візуальну цілісність ванної кімнати. Скляні перегородки вважаються надійними та безпечними. Під час виробництва скляних перегородок скло загартовують у печі за високих температур, що стеклу надає міцності вп'ятеро вище, ніж звичайне скло. Скло загартоване — це Безпечне скло!
Скляна перегородка із прозорого скла 200-110 см.
ХАРАКТЕРИСТИКИ: висота — 200 см ШИРИНА 110 см ТОЛЩИНА - 8 мм
КОМПЛЕКТАЦІЯ (кріпеж для встановлення перегородки): - профіль алюмінієвий анодований — 2 шт.; - корок М6, саморіз — 1 комплект; - силіконовий герметик Ceresit Sanitary CS 15 280 мл. прозорий — 1 шт.
Щоб закріпити скло до стіни та підлоги (піддон, бортик) використовується профіль з анодованим покриттям (колір сатин), що додасть жорсткості та герметичності Вашій конструкції.
Рекомендується додатково — встановити штангу жорсткості (стабілізаційна штанга) для надання додаткової жорсткості скляній конструкції.
ШТАНГА ЖОРСТКОСТІ ДВУХ ДІДІВ
1.
На фото представлена штанга жорсткості на основі круглої труби 18 мм. з неіржавкої сталі, вартість комплекту — 1000 грн.
2.
На фото представлена штанга жорсткості на основі плоскої труби 30-10 мм. з неіржавкої сталі, вартість комплекту — 1600 грн.
Якщо не знайшли свій розмір, не турбуйтеся, виготовимо індивідуально для Вас.
Доставка Новою поштою по всій Україні.
За докладною інформацією звертайтеся з нами
050-189-72-06 Viber
067-795-85-72
Також виготовляємо душові кабіни із загартованого скла 8 мм.
Перегородки для душу Українського виробника "Інтер'єр Скло" не поступайтеся за якістю імпортним аналогам, навіть перевершуємо!
Made in Ukaine
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Товщина стінки | 8 мм |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Матеріал огорожі | Скло |
| Колір скла | Безбарвний |
| Спосіб відкриття | Нерухома |
| Форма огорожі | Прямокутна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір профілю | Сатин (матовий) |
| Тип огорожі, перегородки | Для душа |
| Конструкція жорстких шторок | Комбінована |
| Стан | Новий |
| Матеріал профілю | Алюміній |
| Вага | 44 кг |
| Тип скла | Прозоре |
| Кількість секцій | 1 |
| Виробник | Ceresit |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 8 мм |
| Довжина | 1100 мм |
| Висота | 2000 мм |
- Ціна: 7 500 ₴




